Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi UZMAN İş İlanı-Son Başvuru-05.12.2017

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ—>REKTÖRLÜK’e; “Bilgi ve Belge Yönetimi, Kütüphanecilik, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak. Web programlama, veri tabanı tasarım ve yönetimi, Linux Sunucu yönetimi alanlarından birinde belgelendirmek kaydıyla en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak.” özel şartı ile 1 UZMAN alınacaktır.

Kadro UnvanUZMAN
ALES70
YDS/Dengi50
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi6
Başvuru TipiPosta, Şahsen
Özel ŞartBilgi ve Belge Yönetimi, Kütüphanecilik, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak. Web programlama, veri tabanı tasarım ve yönetimi, Linux Sunucu yönetimi alanlarından birinde belgelendirmek kaydıyla en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak.
Başvuru YeriMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü Menteşe/MUĞLA
Son Başvuru Tarihi05.12.2017
Ön Değerlendirme Tarihi08.12.2017
Sınav Giriş Tarihi15.12.2017
Sonuç Açıklama Tarihi19.12.2017

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle