İstanbul Üniversitesi UZMAN İş İlanı-Son Başvuru-05.12.2017

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ—>EDEBİYAT FAKÜLTESİ—>BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ—>ARŞİVCİLİK ANABİLİM DALI’na; “Atanacak Aday Rektörlük Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığında görevlendirilecektir. Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik Bölümlerinden Lisans mezunu olup, Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik Bölümlerinde Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış olmak veya Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik alanında Lisans eğitiminden sonra en az 2 yıl deneyimli olmak.k.” özel şartı ile 1 UZMAN alınacaktır.

Kadro UnvanUZMAN
ALES70
YDS/Dengi50
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi1
Başvuru TipiPosta, Şahsen
Özel ŞartAtanacak Aday Rektörlük Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığında görevlendirilecektir. Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik Bölümlerinden Lisans mezunu olup, Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik Bölümlerinde Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış olmak veya Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik alanında Lisans eğitiminden sonra en az 2 yıl deneyimli olmak.
Başvuru YeriEDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi05.12.2017
Ön Değerlendirme Tarihi08.12.2017
Sınav Giriş Tarihi15.12.2017
Sonuç Açıklama Tarihi19.12.2017

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Son Yorumlar

 1. özel kişiye olduğunu sanmıyorum , daha önce de açılmıştı ilan yüksek lisans mezunu arıyorlardı 1 kişi girmiş sınava. o da başarısız olmuş. kimse kazanamayınca ilanı genişletmişler. başarılar 🙂
  0  0
 2. Araştırmacı

  Merhaba,
  İstanbul üniversitesinden bir uzman ayrıldı bu kadro onun için mi? Ya da yeni birisi için mi? Alınacak kişi belli mi sizce? Her zaman kişiye özel olmuyor.
  0  0
  • Bu kadro direk kişiye açılış. 08.12.2017 tarihinde ön değerlendirme formundaki kişi listesini gördükten sonra eminim hatta. Yazık!
   0   0
Göster
Gizle