Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı-Son Başvuru-30 Kasım 2017

Ahiler Kalkınma Ajansında görev yapmak üzere Yönetici Asistanı 1 (bir) kişi; Mali İşler Görevlisi 1 (bir) kişi; Bilgi ve Belge Yönetim Sorumlusu 1 (bir) kişi; Bilgi İşlem Görevlisi 1 (bir) kişi olmak üzere toplam 4 (Dört) destek personeli alınacaktır.

BİLGİ VE BELGE YÖNETİM SORUMLUSU

Genel Şartlar
a) Üniversitelerin dört yıllık fakülte veya yüksekokulların Bilgi ve Belge Yönetimi,Arşivcilik, Dokümantasyon ve Enformasyon, Kütüphanecilik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak, (Anılan bölüm mezunu adaylardan yeterli başvuru olmaması durumunda diğer lisans programlarından mezun olup iş talep formunda bu pozisyonu tercih eden adayların başvuruları da değerlendirilecektir.)
b) En az 3 (üç) yıl SGK kayıtları ile belgelendirilebilecek şekilde kamu veya özel sektörde iş deneyimine sahip olmak.

Tercih Nedenleri
a) Arşivleme konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak,
b) MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,
c) Resmi yazışma kurallarına hâkim olmak,
d) EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) ve kurumsal dijital arşiv konusunda tecrübe sahip olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ, TARİHİ VE YERİ

BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ–> 20/11/2017 – 30/11/2017 (09:00 – 18:00 saatleri arası)

Adayların, sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 30.11.2017 günü saat 18:00’e kadar Ahiler Kalkınma Ajansı Cevher Dudayev Mahallesi Vatan Caddesi No: 42/1 50100 Merkez-Nevşehir adresine elden teslim etmeleri veya son başvuru tarihine kadar ulaşmak kaydıyla posta veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Eksik bilgi ve belge ile yapılan başvurular ile son müracaat tarihi ve saatinden sonra yapılan başvurular ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Daha Fazla Bilgi için:

İlan Detayları İçin Tıklayınız…

Ek-1 İş Talep Formu İçin Tıklayınız…

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 yıl çalışmış olsam zaten oturmuş bir işim vardır neden bırakıp nevşehire gideyim,bide yazmışlar ki belirtilen bölümlerden talep olmaz ise başka bölümlerden başvuranları da çağırırız.Oldu ki bizim bölüm ilanına kimse başvurmadı şartları taşıyan başka alandan mı istihdam edilecek
    0    0
Göster
Gizle