ODTÜ UZMAN İş İlanı-Son Başvuru-06.09.2017

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ—>REKTÖRLÜK’ne; “Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’nda görev yapmak üzere; Bilgi ve Belge Yönetimi lisans mezunu olmak. Bilgi ve Belge Yönetimi ABD’da tezli yüksek lisans mezunu olmak. ” özel şartı ile UZMAN alınacaktır.

Kadro UnvanUZMAN
ALES70
ÜDS/Dengi65
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi3
Başvuru TipiPosta, Şahsen
Özel ŞartKütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’nda görev yapmak üzere; Bilgi ve Belge Yönetimi lisans mezunu olmak. Bilgi ve Belge Yönetimi ABD’da tezli yüksek lisans mezunu olmak.
Başvuru YeriODTÜ Kütüphanesi, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bul.No:1 06800 Çankaya, Ankara Tel: 312 210 27 80
Son Başvuru Tarihi06.09.2017
Ön Değerlendirme Tarihi08.09.2017
Sınav Giriş Tarihi19.09.2017
Sonuç Açıklama Tarihi22.09.2017

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Son Yorumlar

 1. Uzman Maaşları hakkında bilgisi olan var mıdır?
  0  0
 2. Mülakat komisyonunun nereden kurulduğuna bakın ve kişiye ulaşın derim.
  0  0
  • carl gallagher

   referans olmadan jüriye ulaşılmıyor maalesef. X bir üniversitede hiç torpilim olmamasına rağmen sadece cv ile gidip görüşmek istedim uzmanlık için. Denedim; bana “jüri bilgisini veremiyoruz” dediler. Jüriye ulaşmak için bile araya birini sokmak gerek. Namusumuzla gidip ilgili kişilerle görüşmek istediğimizde bile reddediyorlar görüşmeyi veya ihtiyacımız yok diyorlar. Fakat x üniversitesi, 2 ay sonra bir de bakıyoruz ki ilana çıkmış. tamamiyle kokuşmuş bir sistem..
   0   0
 3. carl gallagher

  geçen x üniversitesine sınava gittim yine. sınavı beklerken kadronun kisiye ozel acıldıgını duydum. arkadas, biz bilegimizin hakkı ile bir yerlere gelemeyecek miyiz bu ülkede ya? valla bıktım ya. benim dışımda neredeyse herkesin torpili varmış gibi hissediyorum 🙁 ahanda bu ilanda da aynı şeylerin olacağına eminim.

  yazıktır valla..

  tekrar soruyorum: Biz bilegimizin hakkı ile bir yerlere gelemeyecek miyiz bu ülkede yavv???? kamu sektörü için konuşuyorum.
  0  0
 4. özel şarttan belli zaten kimi alacakları
  0  0
 5. carl gallagher

  suraya yazıım da dursun: alınıcak kısı belli.
  0  0