Orman ve Su İşleri Bakanlığı Elektronik Belge Yönetim Sistemine Geçiyor

3.321 kez okundu.

12 Eylül 2012 Yazan  
Kategori Belge Yönetimi, Genel

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından çalışmaları yürütülen ve 17 Eylül tarihi itibariyle tüm bakanlık taşra birimlerinde kullanılmaya başlanılması beklenilen Elektronik Belge Yönetim Sistemi ile tüm kurum içi yazışmalar elektronik ortamda yapılmaya başlanacak.

Sistem sayesinde kağıt sarfiyatının azalarak, işlemlerin hızlanacağını ve posta masraflarından tasarruf edilmiş olacağına işaret eden Orman ve Su İşleri Bakanlığı Sakarya Şube Müdürü Osman Demirel, EBYS sistemine geçiş çalışmaları kapsamında şube müdürlüklerinde personele eğitim verilmeye başlandığını belirterek, 17 Eylül tarihinden önce tüm eğitim çalışmalarının tamamlanmasını planladıklarını kaydetti.

Kaynak: http://www.iha.com.tr/

Benzer Haberler

Yorumlar------> UYARI ------>
Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!